Skip Navigation
 

SLUŽBY - NABÍDKA

POJIŠTĚNÍ ŽIVNOSTNÍKŮ A FIREM

Jednoznačně doporučuji každé firmě či firmičce nechat si zpracovat nabídku pojištění. Rizika vyplývající z podnikatelské činnosti jsou velmi různorodá a opravdu není nutné zkrachovat kvůli tomu, že si člověk neudělal čas na to, aby popovídal s „pojišťovákem“.


Pojištění majetku firem proti živlům není vůbec drahé. Lze samozřejmě pojišťovat i odcizení majetku, vandalismus, peníze a jejich převoz, elektroniku proti poškození přepětím, stroje proti závadě kterou způsobilo v podstatě cokoli apod. Je toho mnoho co Vás může připravit o těžce vydělané peníze !!! Mnoho lidí si myslí, že pojišťovna vše při plnění amortizuje, že je třeba zbytečné pojišťovat kancelář/firmu. Věřte, že pojišťovny plní maximálně v současné tržní ceně až věci, které byly v tu chvíli opotřebeny o více jak 70 % . Tzn. že například nábytek amortizuje velmi pomalu a věřte, že pojišťovna by musel plnit např. v případě požáru vaší kanceláře celou novou kupní cenu shořelého nábytku !!!


Odpovědnostní pojištění firmy je asi nejdůležitějším pojištěním. Ze zkušenosti doporučuji NERISKOVAT existenci Vaší firmy, kvůli tomu, že někomu způsobíte škodu (či Vaši zaměstnanci – i za to odpovídáte) a on po Vás bude chtít náhradu a třeba se o ní bude i soudit, protože má zdarma advokátní službu např. přes pojištění právní ochrany. Cena odpovědnostního pojištění se většinou vypočítává z obratu firmy.


Pro zajímavost - o vině či nevině rozhoduje někdy soud a jak už to na světě bývá jeho rozhodnutí nemusí být vždy podle Vás správné tzn. někdy můžete přijít k povinnosti někomu nahradit škodu jak se říká jak slepý k houslím.


Rád Vám zpracuji komplexní nabídku na pojištění Vašeho podnikání. V případě menší náročnosti zdarma. V případě, že je potřeba analyzovat rizika Vašeho podnikání více, nebo když vyvolávám výběrové řízení na všechny pojišťovny pak dle dohody účtuji zálohově peníze, které velmi rád vrátím v případě, že se klient přes nás pojistil.


Přikládám formulář nutný pro vypracování základní nabídky a pro zjištění Vašich potřeb včetně cen majetků ( viz, níže ).


Přesto u tohoto typu pojištění je podle mě důležité osobní setkání a pohovoření o Vašich rizicích.


Garantuji mým klientům (a jsem na to také pojištěni odpovědnostně), že mají pojištěnou svoji firmu dobře a platí seriozní obvyklé pojistné.


Ještě si dovoluji jednu poznámku. Věřte, že hospodské povídačky o tom, že se někomu stala pojistná událost a pojišťovna neplnila jsou z mých více jak dvacetiletých zkušeností minimálně z 98% jen a jen pomluvou. Holt nikdo nechce nechávat vinu na sobě, ale to je asi normální lidský rys.


Pro zpracování nabídky, prosím vyplnit tento dotazník :
 
 
« jdi zpět|tisk